Майстер-клас з виготовлення паперових сніжинок у 3-D форматі провели для малечі міста Броди еко-освітяни НПП «Північне Поділля»

11.12.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для  вихованців садочку №9 м. Броди Львівської області екологічно-мистецький захід «Сніжинки-пушинки» – майстер-клас з виготовлення об’ємних сніжинок з паперу.

Зазвичай люди звикли прикрашати до Нового року своє житло, шкільні приміщення мішурою, серпантином та сніжинками. Якщо на віконному склі наклеєні ажурні кружечки, значить, там живуть небайдужі щасливі люди. Не дивлячись на те, що справжні сніжинки плоскі і тонкі, нам хочеться бачити цих зимових провісниць тривимірними. Але можна зробити об’ємну сніжинку з аркуша паперу своїми руками. І це – зовсім неважко і дуже швидко.

Працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з виготовлення об’ємних сніжинок в 3-D форматі з дошкільнятами. Вихованці садочку уміло вирізали сніжинки, які складаються з 6 деталей. Кожна дитина вирізала по одній деталі, які пізніше склали в одну велику. Вироби, виготовлені дітьми, стали окрасою приміщень дитсадочка.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест