Майстер-клас для школярів з виготовлення гнізд для водоплавних птахів від працівників НПП «Північне Поділля»

23.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

123 березня працівники Національного природного парку «Північне Поділля» провели пізнавальну лекцію про водоплавних птахів для школярів Пониквянської середньої школи Бродівського району Львівщини. Зокрема еко-освітяни установи розповіли про водоплавне птаство, яке зустрічається на території рідного краю, про потребу особливої уваги до птахів з боку людини тощо.

Після розповіді для школярів було проведено майстер-клас з виготовленні гнізд для водоплавних птахів. Працівники НПП «Північне Поділля» продемонстрували учням школи як правильно виготовляти з підручних природних матеріалів плаваючі гнізда для диких качок, нирків та інших водоплавних птахів. В процесі майстер-класу було виготовлено два плавучих гнізда, які опісля природоохоронці встановили в урочищі «Гідрологічний заказник «Пониківський», що у складі територій установи.

Захід було приурочено до Всесвітнього дня води та Міжнародного дня птахів, останній світова спільнота відзначає щорічно 1 квітня.

У заході взяли участь працівників відділу еколого-освітньої роботи, відділу рекреації та туризму і відділу державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Північне Поділля», а також школярі 10-го класу середньої школи села Пониква.

234567810

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест