«Люби й вивчай свій рідний край» – еко-мандрівка для школярів до Міжнародного дня біорізноманіття

23.05.2017 admin ЕкоосвітаНовини

 

У вівторок, 23 травня, працівники відділів еколого-освітньої роботи і рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели для маленьких мандрівників – школярів 3-Г класу Бродівської середньої школи №3 – цікаву мандрівку по території комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що за останній час стала найулюбленішим місцем для спілкування дітей із живою природою.

Здолавши 3-ох кілометрову екологічну стежку, маленькі природолюбці побували коло джерела, що є одним із витоків річки Стир, оглянули архаїчні мегаліти, яких залишило нам у спадок Сарматське море, навідалися до годівниці лісових звірів тощо. Однак, найбільше школярикам сподобалося високі букові лісостани. Тут, на одній із ділянок комплексної геолого-ботанічної пам’ятки «Триніг» маленькі натуралісти із захопленням оглядали окремі ділянки лісу, на одній із яких зростають такі дерева як модрина, на іншій – ясени та клени. Проте, найбільше дітям сподобався охайний буковий ліс із велетенськими буками-патріархами, яких вони залюбки обнімали, до яких притулялися своїми щічками.

Після мандрівки, на лісовій уквітчаній галявині, еко-освітяни з НПП «Північне Поділля» провели із маленькими мандрівниками природознавчі вікторини, конкурси та розваги на теми біологічного різноманіття.

Мандрівка та еко-заходи на природі для школярів працівники НПП «Північне Поділля» провели в рамках Міжнародного Дня біологічного різноманіття, який світова спільнота цьогоріч відзначила 22 травня.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест