Літня школа «Дивосвіт» при Національному природному парку «Північне Поділля»

01.08.2014 admin ЕкоосвітаНовини

ZXZSeM_yFwcЦікаво і змістовно проводять своє дозвілля юні друзі природи – учні 6,7 класів – у літній школі «Дивосвіт», що працює при Національному природному парку «Північне Поділля» з 28 липня 2014 року. Для слухачів школи працівники парку проводять організовані майстер-класи з ліплення гіпсових фігурок тварин, виготовлення квіткових композицій, а також еколого-розважальні заняття, екскурсії, демонструють відео фільмів на природничу тематику.

Школа розпочала роботу у два етапи: перший – з 28 липня до 1 серпня 2014 р., другий – 11-15 серпня 2014 р. Заняття розпочинаються з ознайомленням із розпорядком роботи літньої школи «Дивосвіт», інструктажем з охорони праці, правилами поведінки на заняттях та під час екскурсії.

Екоосвітяни НПП «Північне Поділля», які проводять заняття, розповідають дітям про мету і завдання національних парків України, про екологічні проблеми нашого краю, демонструють  фото рідкісних представників флори і фауни Брідщини, Золочівщини та Буського краю. Відтак, школярі набувають нових знань з природознавства, екології тощо. Окрім того дітвора бере активну участь в еколого-розважальних заняттях, які їм дуже подобаються. Адже під час таких занять  проводяться так звані танцювально-розважальні банси – діти активно танцюють під українські мелодії, проявляючи свої здібності та вміння танцівників. А ще еколого-освітяни залучають дітей і до практичних завдань – разом з дорослими школярі беруть участь в міжнародному обліку білого лелеки, за допомогою мірної вилки виконують обміри діаметру та висоти дерев.

wLxUXguqxFYVzkc7EO-7d0

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест