«Квіти з-під снігу» – майстер-клас для учнів Бродівської початкової школи

08.02.2018 admin ЕкоосвітаНовини

6 лютого еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели  для учнів 2 класу Бродівської початкової школи №1, що у Львівські області, майстер-клас з виготовлення первоцвітів із гофрованого паперу «Квіти з-під снігу».

Метою заходу було збагатити знання дітей про охорону і збереженням природи рідного краю, охорону рослин; спрямувати практичну діяльність учнів, пов’язану з охороною та збереженням природних багатств; націлити дітей на бережливе ставлення до рослин.

Під час майстер-класу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» навчали школярів виготовляти квіти-крокуси із гофрованого паперу. Для роботи використали  папір, дерев’яні шпажки, скоч. Вкладаючи натхнення та старання у творчу працю, діти зуміли виготовити із паперу прекрасні квіти.

У процесі майстер-класу еко-освітяни розповідали маленьким школярам, що перші чудові квіти після тривалої зими милують людське око своєю красою, їм не страшні ані сніг, ані злі морози. Первоцвіти – безцінний дар природи, перша посмішка весни, прикраса лісів. До примхливої природи ці ранні квіти чудово пристосувались.  Прогулянка до лісу ранньої весни – просто спокуса. Руки так і тягнуться до квітів… Але не поспішаймо рвати це диво! Збираючи і продаючи первоцвіти — ми губимо їх, купуючи – допомагаємо губити. Збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки. Всі вони потребують нашого захисту. Квітка у вазі – полонянка, яка приречена на загибель. Хай лісові квіти тішать око, серце і душу всіх, хто прийде слідом за вами у ліс.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест