Комплексну геологічно-ботанічну пам’ятку природи «Триніг» відвідали ліцеїсти із Золочева

23.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Заповідну територію Національного природного парку «Північне Поділля» – комплексну геологічно-ботанічне пам’ятку природи «Триніг» – відвідали ліцеїсти Золочівського економічного ліцею їх викладачі та гості зі сходу України, які прибули з метою професійного і культурного обміну між педагогічними працівниками Львівської та Луганської областей.

Прибувши на ділянку пам’ятки природи, ліцеїсти та їх наставники здійснили екологічно-пізнавальну мандрівку по туристичному маршруті, який пролягає по цій території. Під час мандрівки інтерпретатори природи – працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля», на зупинці біля джерела, що є витоком річки Стир, розповіли юним мандрівникам про Головний європейський вододіл, про систему рік краю та про водоносні горизонти.

Також мандрівники мали нагоду ознайомитися із історичними воєнними подіями Другої світової війни у цій місцевості, оглянути залишки прифронтових бліндажів, а також почути багато цікавого про тварин та рослини цієї пам’ятки природи, побачити як зростає береза темна та доторкнутися до вікових буків-патріархів.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест