“КАНІКУЛИ З БОГОМ” – ЛІТНІЙ ЕКО-ТАБІР У СЕЛІ ПІДГІРЦІ

21.06.2018 admin Новини

Протягом тижня (з 18.06. 2018 року) працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» на запрошення референта УГКЦ з питань екології о.Тараса Дзьоби взяли участь у дитячому літньому таборі «Канікули з Богом», який приходить при церкві Св. Миколая Чарнецького та  Новомучеників УГКЦ в с. Підгірці Бродівського району.

Основним завданням працівників парку було виховувати у дітей дбайливе ставлення до життєвого простору.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли про мету створення природоохоронної установи та її діяльність у збереженні природного довкілля. Організували та провели майстер-клас із декорації вазонів для саджанців квітів. Дітки втілювали свої ідеї у реальність, працювали акуратно й уважно та висаджували чорнобривці у прикрашенні горщечки. Після цього природолюби провели еко-заняття «Аромотерапія», під час якого, учасники табору, мали можливість здійснити розвиток дрібної моторики рук та насолодитись приємними природними ароматами трав та спецій. Також діткам була організована кольоротерапія, під час якої вони за допомогою пензликів та своїх долоньок створювали чудові картини природи. Це заняття виявилось досить цікавим та захоплюючим для дітей і опісля, юні природолюби пішли малювати крейдами на асфальті. Діти виклали свої мрії та отримали багато задоволення та позитивних вражень. Під час табору діти активно брали участь у різноманітних вікторинах та еко-іграх на свіжому повітрі.

Природоохоронці спільно із настоятелем храму отцем Тарасом Дзьобою та учасниками табору, взяли активну участь у прибиранні території навколо церкви Св. Миколая Чарнецького  та Хреста борцям за волю України, що в селі Підгірці. Після толоки еко-освітяни спільно із дітками виготовили агіт-плакати «Діти просять, не сміти!».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест