ІНТЕРПРЕТАТОРИ ПРИРОДИ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНОЇ ГРИ «ГАРТ ЮНИХ» СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

11.06.2018 admin Новини

11 червня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні літнього етапу спортивно-туристичної гри «Гарт юних» серед гімназистів 3-4-их (7-8) класів Бродівської гімназії.

Розпочалась гра шикуванням гімназистів на мальовничій поляні у підніжжі велетенського мегаліту періоду Сарматського моря Каменя-велета. Після оголошення умов гри та організаційних питань, інтерпретатори природи НПП «Північне Поділля» провели для учасників змагань екскурсійну мандрівку по околицях Домініканського монастиря, що величаво розкинувся на горі Рожаниці селища Підкамінь.

Після мандрівки розпочались змагання, які складалися із певних етапів-зупинок. На зупинках гімназисти виконували поставлені завдання, як наприклад, плетіння віночків, демонстрація умінь із в’язання туристичних вузлів та орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса тощо. Також були такі зупинки як «магічний квадрат», «цікаві винаходи», «особистості в історії гімназії», сонечко» та інші. Найспритнішими у цьому сезоні гри «Гарт юних» були гімназисти 4-Б класу. Вітаємо переможців.

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест