Інтегрований урок для неповносправних дітей від еко-освітян НПП «Північне Поділля»

10.08.2017 admin ЕкоосвітаНовини

9 серпня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для вихованців центру реабілітації дітей інвалідів в м. Броди Львівської області інтегрований урок з екології та образотворчого мистецтва «Підкова – символ щастя та достатку» (майстер-клас із виготовлення еко-оберегів).

Підкова – це не тільки символ удачі, щастя, достатку, а й оберіг від злих сил. Навіть існувало повір’я, що злий дух ходить кругами, але дійшовши до того місця, де підкова розірвана, він змушений повертати назад. Тому в давнину підкову вивішували не тільки над вхідними дверима, а й над усіма можливими місцями проникнення злого духа – вікна, піч, камін.

З давніх часів вважалося, що знайдена підкова має велику магічну силу і здатна принести своєму господареві не тільки успіх у справах і щастя в любові, але і допоможе зберегти здоров’я, буде захищати його будинок від непрошених і небажаних гостей, від злих помислів людей, що приходять в будинок. А зроблена підкова власноруч володіє ще більшою позитивною силою.

Відтак, працівники НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас  для неповносправних дітей. Беручи заготовки підкови діти намащували її клеєм, посипали зернами бобових, крупами та макаронами, насінням соняшника та гарбуза, викладаючи різні візерунки. Таке заняття вихованцям центру дуже сподобалося. Вони вміло розкладали природні матеріали і це приносило їм задоволення та радість.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест