Година Землі для тебе і твоєї родини

21.03.2017 admin Новини

Година Землі 1Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи. Але саме з таких дрібниць складаються великі справи. Уявіть, тисячі людей посадили по одному дереву – ось вам і ліс! Мільйон людей вчасно закрили кран у ванні, коли умивалися – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати – одна ТЕС не потрібна. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому.

Година Землі – це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи WWF. Він заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити у своєму житті заради Планети. Цей рух підтримують тисячі організацій, компаній та урядів. Година Землі розпочалася 10 років тому у місті Сідней (Австралія). З ініціативи одного міста вона переросла у всесвітню подію, до якої приєдналися вже 172 країни і більше 7000 міст та містечок по всьому світі. Україна вперше підтримала кампанію у 2009 році. Щорічно в останню суботу березня Година Землі закликає всіх вимкнути світло на одну годину, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Ця символічна подія об’єднує людей світу, незалежно від віку, статі, культури чи релігійних вірувань. Однак, Година Землі була створена не тільки для того, щоб вимикати світло. Натхнення однієї години заохочує людей до щоденних дій заради Планети.

Адміністрація Національного природного парку «Північне Поділля» запрошує всіх мешканців краю дізнатися більше про нашу природну спадщину – національні парки, заповідники та інші природні об’єкти України, та посильно допомогти їм. А 25-го березня, о 20:30, разом зі всім світом вимкнути світло на годину, щоб долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі. Ваша участь дуже важлива, адже великий результат складається з дій кожного з нас, як океан складається з крапель. Разом ми зможемо зробити нашу Планету гарним домом для наступних поколінь.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест