«ГОДИНА ЗЕМЛІ 2018» – ЕКОЛОГІЧНО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД ДЛЯ БРОДІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

22.03.2018 admin ЕкоосвітаНовини

22 березня еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів 6-9 класів Бродівської ЗОШ №4 Львівської області екологічно-освітній захід «Година Землі 2018».

Всесвітня кампанія «Година Землі 2018» розпочнеться у суботу, 24 березня, о 20:30. Цього дня люди в усьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей на збереження природи нашої Планети.

 «Годину Землі» було запроваджено у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії, з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів осіб у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У минулому році до акції приєднались понад 7 тисяч міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, установи, організації та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і негативному впливові споживацьких звичок на Планету.

Під час зустріч із школярами еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли школярам про Всесвітню акцію, про історію започаткування та її мету. Для закріплення знань учні переглянули фільм «Година Землі».

Національний природній парк «Північне Поділля» закликає  24 березня 2018 року о 20:30 взяти участь у кампанії «Година Землі-2018» та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Якщо кожна людина буде піклуватися про природу, планета обов’язково відповість взаємністю.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест