Гімназисти Бродівської гімназії долучилися до всесвітньої акції «Година Землі» – посадили дерева

30.03.2015 admin ЕкоосвітаНовини

DSCN1716Година Землі — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (Всесвітнім фондом природи), котра проводиться щорічно в останню суботу березня, і закликає людей, організації та комерційні структури вимкнути необов’язкове електроосвітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Однак, не тільки вимкнення світла на одну годину допоможе нам зробити природне довкілля менш забрудненим та чистим. Долучитися до «Години Землі» можна любим чином, наприклад прибрати засмічені території, висадити дерева та й взагалі будь-що, що допоможе нашій природі буди екологічно чистою і красивою.

Відтак, нещодавно Бродівські гімназисти разом із працівниками еколого-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля», висадили дерева на пришкільній ділянці, зокрема липу широколисту та дуб північний і таким чином внесли свою лепту в збереження та відновлення довкілля свого міста.

До речі, люди повинні приділяти Землі не лише одну годину, а дбати про її збереження та відновлення кожного дня, примножувати оберігати її природні багатства для майбутніх поколінь.

DSCN1712DSCN1713DSCN1724DSCN1743DSCN1778

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест