Гімназистам-випускникам працівники НПП «Північне Поділля» презентували туристичний потенціал парку

22.01.2016 admin Новини

522 січня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» виступили перед гімназистами випускних класів Бродівської гімназії ім. Івана Труша, що у Львівській області, з презентацією про туристичний потенціал установи.

Презентація НПП «Північне Поділля» розпочалася з розповіді про екологію, структуру та території парку, а також в електронному варіанті було презентовано об’єкти, що є цікавими для потенційних туристів. Зокрема працівники відділу рекреації та туризму розповіли про мільйонлітні мегаліти – закам’янілі піскові останці із дна архаїчного Сарматського моря, яке на цій території плескалося 11-7 млн років тому. Також розказали про багатолітні букові лісостани, які особливо оберігаються на територіях парку, та розповіли історію заснування графом Володимиром Дідушицьким першого в Європі природоохоронного резервату під назвою «Пам’ятка Пеняцька».

Після презентації гімназисти задавали запитання екологічного та туристичного змісту, на які працівники парку дали вичерпні відповіді.

1243

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест