«Гіацинти». Майстер-клас з виготовлення квітів із гофрованого паперу

22.02.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели  для дошкільнят  ДНЗ №1 м. Броди, що у Львівській області, екологічно-освітній захід «Гіацинти – весняні квіти» – майстер-клас з виготовлення  первоцвітів із гофрованого паперу.

На початку заходу працівники парку розповіли вихованцям садочка про перші квіти, які проростають з-під снігу,  їх цінність, чому не можна їх зривати, також дітвора послухала розповідь природоохоронців про Червону книгу України, її  роль та значення.

Потім екоосвітяни НПП «Північне Поділля» провели для дошкільнят майстер-клас з виготовлення гіацинтів  із гофрованого паперу. Для роботи знадобилося: гофрований папір, ножиці, шпажки та клейка стрічка.  В процесі роботи екоосвітяни розповідали  малечі про квіти-гіацинти, зокрема наголосили на тому, що це квітка любові, щастя, вірність і, на жаль, … скорботи. У грецькій мові «гіацинт» означає «квітка дощів», але греки одночасно називали його квіткою смутку, а ще квіткою пам’яті про Гіацинта – улюбленця бога Аполлона. Часто Гіацинт з Аполлоном влаштовували спортивні змагання. Одного разу, під час таких розваг, Аполлон метав диска і випадково влучив ним у Гіацинта. Краплі крові бризнули на зелену траву й через деякий час у ній проросли ароматні лілово-червоні квіти. Безліч мініатюрних лілій було зібрано в одне суцвіття (султан), а на їх пелюстках було накреслено сумний вигук Аполлона. Пам’ять про свого улюбленця Аполлон увічнив цією квіткою, яка проросла із крові юнака.

Дітям сподобалася розповідь екоосвітян НПП «Північне Поділля» про квіти, а за результатами наполегливого старання під час майстер-класу малюки зуміли створити прекрасні композиції і кожен із них подарує свій витвір найдорожчій людині – своїй мамі.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест