Геолого-ботанічну пам’ятку природи «Триніг», що в НПП «Північне Поділля», відвідали школярі села Накваша

12.06.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1У п’ятницю, 10 червня,  територію комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що у складі  Національного природного парку «Північне Поділля» вперше відвідали учні та вчителі Наквашанської середньої школи Бродівського району Львівської області. Для учнів різної вікової категорії, серед яких наймолодші відвідувачі – учні 6 класу, та найстарші – учні 10 класу, працівниками відділу рекреації та туризму і відділу еколого-освітньої роботи установи було проведено цікаву мандрівку з еко-вікториною.

Незважаючи на те, що теплий червневий дощ всіляко перешкоджав подорожі, юні природолюби здолали дві вершини, а саме гору Збараж та гору Триніг, пройшовши по екологічно-пізнавальному туристичному маршруті, який тут прокладено. Найбільше учнів зацікавили розповіді працівників парку про походження велетенських каменів-пісковиків на горі Збараж, та про водні ресурси, зокрема витік річки Стир. І звичайно ж, діти довго розглядали закам’янілий останець тортонського періоду скелю «Триніг», придумуючи різні назви для цього химерної форми каменя.

Після екскурсії,  на мальовничій лісовій галявині школярів чекала еко-вікторина, під час якої працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» запитували у школярів-мандрівників, що їм найбільше сподобалося у мандрівці, а також ставили багато цікавих запитань про природу рідного краю. Звісно з цим завдання юні туристи справилися на відмінно. Віриться, що після такого заходу майбутні будівничі нашої держави ще більше полюблять свою Батьківщину та завжди бережно ставитимуться до її природних надбань.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест