ГЕОЛОГО-БОТАНІЧНУ ПАМ’ЯТКУ ПРИРОДИ «ТРИНІГ» НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВІДВІДАЛИ МАЛЕНЬКІ ТУРИСТИ

05.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

5 травня заповідну ділянку Національного природного парку «Північне Поділля», що називається Комплексна геологічно-ботанічна пам’ятка приророди «Тригін» й належить до територій установи, відвідали маленькі туристи – учні 1-Г класу Бродівської СШ №3.

Мандрівка для малечі розпочалась із огляду ошатних букових лісостанів, в яких першокласники чи не вперше у своєму житті споглядали та обнімали велетенські буки-патріархи. Потім маленькі туристи побували біля годівниці, де працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» розповіли їм про звірів, якій водяться на території комплексної геологічно-ботанічної пам’ятки природи. Також маленькі мандрівники оглянули велетенські мегаліти – кам’яні останці із дна архаїчного Сарматського моря і печеру-грот, в якій проводились ритуальні поховання нашими пращурами-язичниками.

Завершилась перша половина мандрівки невеличкою перекускою на мальовничій уквітчані галявині у підніжжі гори «Триніг». Тут працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» проводили із малечою розважальні еко-ігри, співали пісень та відповідали на запитання природознавчої вікторини.

У другій частині мандрівки маленькі туристи побували на території старої каменоломні, яка у цю весняну пору виглядає несказанно красивою, та оглянули яри та балки заповідної території.

В обідню пору, сповнена наснаги та приємних вражень від мандрівки, дітвора повернулася додому.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест