Фестиваль у Підгірцях

19.08.2013 admin ЕкоосвітаНовини

18 серпня у селі Підгірці Бродівського району відбувся фестиваль духовно-патріотичної пісні «Стежками героїв», присвячений пам’яті командира УПА Григорія Котельницького «Шугая».

Партнером заходу був НПП «Північне Поділя».

Працівниками парку було організовано майстер-класи із гончарства та бісероплетіння.

Майстер-клас із ліплення глиняних виробів проводив гончар із села Гавареччина Володимир Гарбузинський разом із своїм помічником Михайлом Гавришківим.

Юна бродівська майстриня Марія Мандич демонструвала вироби із бісеру і охоче допомагала бажаючим освоїти ази бісероплетіння.

Дані майстер-класи викликали велике захоплення у гостей свята. У них радо брали участь як дорослі, так і діти і великою популярністю користувалися вони у іноземних гостей.

Також було проведено фотовиставку «Краса Північного Поділля», де усі бажаючі мали можливість ознайомитися із красою природу нашого краю.

Для молодших гостей свята проводилися екологічні конкурси та вікторини, зокрема «Слово із слова», «Знавці птахів», «Всезнайко природи», «Склади малюнок», «Відгадай загадку». А молодь змогла спробувати свої сили у козацьких забавах. Усі учасники отримали масу позитивних емоцій та нових знань, а переможці були нагородженні почесними грамотами та призами.

Усі охочі мали змогу отримати інформаційні буклети НПП «Північне Поділля», а також почути від працівників парку відповіді на свої запитання щодо подальшої роботи і планів парку.

Фестиваль у Підгірцях

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест