ФАХІВЦІ З ТУРИЗМУ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ПРЕЗЕНТУВАЛИ БРОДІВСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ТУРИСТИЧНІ МАРШРУТИ УСТАНОВИ

15.11.2018 admin Новини

15 листопада 2018 року працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» провели пізнавальний урок на тему «Туристична привабливість Національного природного парку « Північне Поділля» для учнів 8-го класу Бродівської ССШ №2, що у Львівській області.

Працівники природоохоронної установи розповіли школярам про цікаві туристичні маршрути, прокладені по заповідних територіях, і наглядно продемонстрували природні та історико-культурні об’єкти у мультимедійній презентації. Розглядаючи слайди з прекрасними природними та штучними об’єктами, учні висловили бажання побачити все не лише на екрані, а побувати у чудовому буковому лісі, відчути дух історії біля криївки в селі Гавареччина, милуватися каменями-мегалітами на горі Збараж.

А ще працівники парку  підготували пізнавальний промо-ролик «Будні туристичної діяльності НПП «Північне Поділля», після перегляду якого школярі з нетерпінням чекатимуть відкриття нового туристичного сезону в Національному природному парку «Північне Поділля», щоб мати можливість вповні відчути себе справжніми туристами.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест