ФАХІВЦІ З РЕКРЕАЦІЇ НПП «ПІВНІЧНЕ ПОДІЛЛЯ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАШТУВАННІ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ АТО

11.12.2018 admin Новини

10 грудня працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля», на запрошення громадських активістів ГО «Форпост», взяли активну участь в толоці з облаштування патріотично-реабілітаційного Центру для ветеранів АТО в околиці села Волуйки Буського району Львівщини.

Під час толоки було прибрано сухостій із саду на території Центру, заготовлено дрова тощо.
У післяобідню пору всі учасники толоки побували на одній із височин Вороняцького горбогір’я. Тут працівники НПП «Північне Поділля» розповіли воїнам новітньої російсько-української війни добровольчого батальйону «Киїівська Русь» про географічні та історичні особливості краю, про його біологічне різноманіття, про мету створення та діяльність природоохоронної установи НПП «Північне Поділля», заповідні ділянки якої розкинулися у цій місцевості поруч із патріотично-реабілітаційним Центром, створеним львівською ГО «Форпост».

Того ж дня воїни батальйону «Київська Русь» та громадські активісти побували на вершині, на якій місцеві патріоти села Волуйки 30 червня 1941 року за одну ніч насипали високу символічну могилу із хрестом та встановили жовто-блакитний прапор, чим заявили фашистським зайдам про свою українську державницьку позицію. Також учасники толоки споглядали прекрасні краєвиди. Адже у цій місцевості граничать дві географічні області – Мале Полісся та північний край Подільської височини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест