Енергозбереження як крок до сталого розвитку світової спільноти

12.11.2014 admin ЕкоосвітаНовини

44411 листопада з ініціативи міжнародної екологічної мережі «Шкільний проект з використання ресурсів та енергії» (SPARE) оголошено Днем енергозбереження. Рішення про заснування цього свята було прийнято у квітні 2008 року на міжнародній нараді координаторів SPARE, яка проходила в Казахстані. А вже у листопаді 2008-го світ відзначив перший День енергозбереження. Це свято отримав статус міжнародного, оскільки майже 20 країн взяли участь у проекті.

Відтак, з метою привернення уваги шкільної молоді до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлювальних джерел енергії, а також енергозбереження, відділом еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» було проведено лекцію-тренінг для учнів Бродівської гімназії ім. Івана Труша.

Під час заняття учні пройшли тест, для того аби визначити як вони бережуть енергію в дома і в побуті. Потім працівники відділу розповіли про проблеми енергозбереження в Україні та наголосили на нераціональному та марнотратному використанні природних ресурсів, які потрібні для виготовлення енергії.

На наступному етапі лекції-тренінгу гімназисти дізналися про те,  які є види енергозбереження, а також яким чином потрібно економити енергію в побуті.

На завершення заходу школярі запропонували свої методи енергозбереження, якими можна користуватися, починаючи вже сьогодні вдома.

111333222

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест