«Енергозбереження: країна, місто, родина»: еко-захід для студентів

30.11.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у  мультимедійному лекторії «Енергозбереження: країна, місто, родина», що відбувся у Бродівському педагогічному коледжі ім. Маркіяна Шашкевича на Львівщині. До екологічно-освітнього заходу долучились викладачі та активи студентів різних спеціальностей коледжу, а також референт Бюро УГКЦ з питань екології отець Тарас Дзьоба.

В рамках заходу було продемонстровано презентацію «Альтернативні джерела енергії», в якій подавалась інформація про застосування енергії Сонця, Землі, річок та Світового океану. Потім для студентів було проведено цікаві інтерактивні вправи, завдяки яким вони створили енергозберігаючий будиночок, та бесіда «Енергозбереження в побуті», під час якої студенти  пропонували власні заходи зі збереженню енергії, що доступні кожному. Варіанти були найрізноманітніші: вимикати світло, коли воно не потрібне; утепляти житло; використовувати енергозберігаючі лампи та багато іншого.

Мультимедійний лекторій  було проведено з метою привернення уваги до проблем енергозбереження та  раціонального використання ресурсів, розширення та поглиблення знань у студентів про методи енергозбереження в побуті та альтернативні джерела енергії.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест