Еколого-освітяни з НПП «Північне Поділля» організували з дітьми-інвалідами Свято матері

13.05.2014 admin ЕкоосвітаНовини

1діти Днями у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що на Львівщині, відбулося одне з важливих родинних свят – День матері. Не випадково це світле й радісне свято припадає на теплий весняний день, коли пробуджена природа вривається в наше життя буйною зеленню, пишним цвітінням, різноголоссям пташиного співу і теплом сонячних променів. Хіба може бути іншим День матері – найдорожчої для кожного з нас, рідної і коханої людини на землі! Найщиріші почуття до коханих матусь старалися викликати у дітей з обмеженими можливостями працівники екологічно-освітнього відділу Національного природного парку «Північне Поділля» (Львівська область).

З нагоди такого світлого свята керівник відділу Мирослава Пилипчук допомагала діткам з особливими потребами робити подарунки для своїх батьків, а також долучила їх до акції «Насінинка любові». Працівники парку роздали кожному із дітей насінини квітів і попросили їх спільно зі своїми батьками покласти квіткову зернину в ґрунт. З цієї насінини згодом виросте чудова квіточка, яка буде нагадувати їм про материнську любов.

Окрім того, під час Свята матері діти з допомогою батьків  старанно виготовляли мистецькі листівки, оздоблюючи їх різноманітними прикрасами.

 До речі.  День матері — міжнародне свято. В Україні офіційно відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня.

Серед української громади День матері вперше відсвяткували члени Союз українок Канади у  1928 році. Наступного року це свято відзначалося вже й у Львові. Ініціатором урочистостей була редактор тижневика «Жіноча доля» Олена Кисилевська. Також 1929 року Союз українок зініціював впровадження цього свята на Тернопільщині. Громадські організації «Просвіта», «Рідна школа», «Пласт», «Сокіл» та інші організовували концерти, конференції, фестивалі по всій Східній Галичині.

дітидіти 2

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест