Еколого-освітяни прочитали бродівським гімназистам лекцію про екологію та здоров’я

14.04.2014 admin ЕкоосвітаНовини

Здоров’я – найголовніший скарб людини. Адже саме від нього залежить наше життя. При зустрічі ми запитуємо один одного про здоров’я і бажаємо його один одному: воно воістину є головною умовою людського щастя.

DSC06877

На тему здоров’я працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели в 11 класах  Бродівській гімназії імені Івана Труша, еколого-освітній захід – прочитали лекцію на тему «Екологія та здоров’я» та провели тестування.

Зокрема у перші частині заходу гімназистам розповіли про важливість здоров’я , основні його критерії, а також про те, як організм людини реагує на вплив різних екологічних факторів та яким чином можна вберегти організм від надмірної дії факторів навколишнього середовища. Окремо лектори  наголосили на необхідності дотримання здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.

Окрім того гімназисти переглянули відеоролик про вплив екологічних факторів на здоров’я та життя людини. І на завершення заходу школярі взяли участь у тестуванні, з якого дізналися про своє самопочуття та на що потрібно звернути увагу, щоб його покращити.

DSC06880

DSC06879

 

??????????????????????????????????????????????????????????????

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест