Еколого-освітяни НПП «Північне Поділля» організували природоохоронне свято «Ми майбутні захисники природи!»

10.07.2014 admin ЕкоосвітаНовини

svjato4До дня працівника природно-заповідної справи еколого-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели у позаміському таборі дитячого відпочинку «Сокіл» природоохоронне свято «Ми майбутні захисники природи!»

Метою свята було розповісти школярам про особливості роботи працівників природоохоронної сфери та прищепити любов і повагу до природно-заповідної справи.

На початку заходу діти прослухали змістовну розповідь працівників парку про специфіку роботи природоохоронців. Розповідь так зацікавила дітей, що вони ставили багато запитань, щоб більше дізнатися про професію працівників природно-заповідної справи.

Наступним етапом згаданого природоохоронного свята було проведення серед дітвори низки еколого-розважальних ігор, зокрема «Вода. Земля. Повітря. Вогонь», «Екологічний ланцюжок», «Правильне рішення», «Найкраща реклама природі». Ігри проводилися між учасниками двох команд. За результатами змагань звання «Найкращі захисники природи у таборі «Сокіл» здобула команда «Тринадцятий будиночок».

На завершення свята всі учасники заходу взяли участь у майстер-класах із виготовлення гіпсових тваринок та квітів із гофрованого паперу, де кожен мав нагоду власноруч виготовити цікаві вироби, як спогад про дні, проведені в таборі «Сокіл».

Усі учасники отримали масу позитивних емоцій, а найактивніші з них були нагороджені пам’ятними та солодкими подарунками.

svjato1svjato3

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест