Еколого-освітня робота в пришкільних таборах

10.06.2013 admin ЕкоосвітаНовини

Екологічна освіта, як цілісне культурологічне явище, що включає процеси навчання, виховання, розвитку особистості, повинна спрямовуватися на формування екологічної культури, як складової системи національного і громадського виховання всіх верств населення України через екологізацію навчальних предметів, виховної роботи в навчальних закладах.

Провідниий фахівець з екологічної освіти Мирослава Пилипчук провела екологічні заняття «Дивосвіт природи» у пришкільних таборах Золочівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, Підкамінської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Бродівської гімназії.

Із учнями молодших та старших класів проведено ряд екологічних ігор, розваг та практичних занять. Діти малювали малюнки природничого характеру.

Метою даних заходів є прищеплення зацікавленості до захисту природи рідного краю, формування екологічної культури дітей, вивчення правил поведінки в лоні природи.

Любов людини до навколишнього середовища виховується з перших років навчання в школі. Від того, як здійснюється процес екологічного виховання, залежить ставлення людини до навколишнього світу як джерела різних благ.

Еколого-освітня робота в пришкільних таборах

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест