ЕКОЛОГО-ОСВІТНІЙ ЗАХІД «ДРУГЕ ЖИТТЯ ВТОРИННІЙ СИРОВИНІ»

04.12.2018 admin Новини

30 листопада 2018 року еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели екологічно-освітній захід «Друге життя вторинній сировині» для учнів Бродівської ЗОШ №4 у приміщенні Бродівської районної бібліотеки.
Працівники парку розповіли школярам про одну із найактуальніших екологічних проблем твердих побутових відходів. Причиною є урізноманітнення складу, збільшення частки хімічно шкідливих предметів і речовин. Вивезення побутового сміття на звалища означає перекладання непотрібних і небезпечних речовин з одного місця на інше: із міста — за місто. На звалищах всі відходи зазнають змін, в результаті утворюються нові екологічно небезпечні речовини, які при попаданні у біосферу можуть створювати серйозну небезпеку для існування людей, тварин та навколишнього середовища. Для закріплення знань учні переглянули презентацію «Друге життя вторинній сировині», у якій було показано вироби, які можна виготовити з використаних предметів.
Після цього працівники парку провели майстер-клас з виготовлення органайзерів з пластикових бутилок. Учні були задоволенні отриманими результатами, бо кожен зумів власноруч виготовити органайзер для власних канцелярських предметів. Крім того, створюючи вироби з пластикових пляшок своїми руками, ми сприяємо збереженню чистоти природи. Не секрет, що з сортуванням і переробкою пластику у нас поки справа не найкраща, а пластик розкладається понад 100 років. Тому, працівники парку закликають використовувати в побуті пластикові бутилки, консервні банки, використані диски тощо, створюючи із них предмети побуту, тим самим надаючи їм друге життя та не забруднюючи навколишнє середовище.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест