Еколого-освітній захід для школярів Золочівщини

30.11.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів  Золочівської  середньої школи №2 ім. Маркіяна Шашкевича, що у Львівський області, еколого-освітній захід “Навчимося жити в злагоді з природою”.

Метою заходу було перевірити знання учнів про екологічний гуманізм, виховувати у них любов до природи, дбайливе ставлення до неї.

Окрім того еко-освітяни НПП «Північне Поділля» намагалися донести до учасників заходу думку про те, що багато чого в світі, зокрема і мир в суспільстві, залежить від внутрішнього стану людини, її духовних цінностей і найкращих надбань людської душі, від вміння людини гармонічно взаємодіяти з оточуючими. А ще еко-освітяни провели майстер-клас із виготовлення аплікацій з осінніх листків. Діти отримали приклади робіт і розпочали роботу. Вихованці створювали зображення тварин (лева, лисиці, олені, коні, тигра, лося), золотих рибок, пташок (сов, пугачів, папуг). Кожна аплікація була неповторна і оригінальна.

Наставники-природоохороннці наголосили, що часто від людей можна почути такі слова: «Від мене особисто нічого не залежить, я людина – маленька». Це зовсім не так. З кожного кроку, вчинку, навіть з настрою кожного з нас, наче мозаїка з шматочків кольорового скла, складається цілісна картина життя родини, класу, громади, суспільства. Саме тому дуже важливо навчитися жити у злагоді з природою.

2345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест