Екологія довкілля починається з кожного з нас

05.03.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Екологічна ситуація в нашій країні змушує задуматись кожного українця над  проблемою навколишнього середовища. Саме з цієї причини у Золочівському економічному  ліцеї працівники НПП «Північне Поділля» провели еко-семінар «Антропогенний вплив діяльності людини на довкілля. Екологічне забруднення Львівської області, зокрема Золочівщини».

В рамках заходу учні 11 класу підготували проекти, метою яких було дослідити екологічні проблеми та способи їх вирішення. Кожен зміг висвітлити тему, яка хвилює його найбільше, а підсумували все працівники НПП «Північне Поділля».

Найгострішою є проблема  переробки сміття, адже у Львівській області не існує заводів, які можуть переробляти відходи. Через це забруднюються водойми та атмосфера.  До речі, із повітря в організм людини проникають шкідливі речовини, які є збудниками небезпечних захворювань. Забруднення водойм шкідливе не тільки для тварин, а й для людей, бо зменшується кількість водних ресурсів. На жаль, неухильно зменшується й кількість лісових ресурсів. Незважаючи на те що це культурна спадщина ЮНЕСКО, вирубка дерев триває, інколи й незаконно.

Кожен із нас повинен починати з себе. Навіть банальне сортування сміття допоможе вберегти нашу екологію. Звичайно, тут не обійтись без великих заводів з переробки відходів. Проте влада не усвідомлює усіх наслідків для нашої держави, а вони можуть бути катастрофічними.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест