Екологічний семінар «НПП  «Північне Поділля» – природоохоронний об’єкт Золочівщини» для вчителів-біологів

29.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» взяли участь у методичному об’єднанні вчителів хімії, біології та екології відділу освіти Золочівської РДА, що у Львівській області, та провели для них еко-семінар на тему: «НПП «Північне Поділля – природоохоронний об’єкт Золочівщини»

Зокрема під час зустрічі еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли педагогам про природоохоронну установу їхнього краю. Таким чином вони більше дізналися про діяльність Національного природного парку «Північне Поділля», про особливості території, про наявність на ній унікального біорізноманіття. Також еко-освітяни  розповіли педагогам про перший природоохоронний резерват в Європі та в Україні – «Пам’ятку Пеняцьку», про засновника цього природного заповідника графа Володимира Дідушицького. Окрім того працівники парку наголосили на методах еко-виховання школярів та студентів, які вони практикують під час проведення еколого-освітніх заходів, та поділилися досвідом у сфері екологічного навчання.

Закінчився захід переглядом документального краєзнавчого фільму про туристичний ресурс Національного природного парку «Північне Поділля».

134

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест