Екологічно-пізнавальний туристичний маршрут, що на території НПП «Північне Поділля», чекає на своїх мандрівників

25.05.2016 admin Новини

1Працівники відділу рекреації та туризму Національного природного парку «Північне Поділля» підготовили екологічно-пізнавальний туристичний маршрут для літніх мандрівок. Адже, незабаром літо, а це означає, що багато охочих туристів усіх вікових категорій мають намір здійснити мандрівку до архаїчних кам’яних валунів, яких немало на ділянці комплексної геолого-ботанічної пам’ятки природи «Триніг», що розташований на території вищезгаданої природоохоронної установи.

Під час підготовки турмаршруту до літніх мандрівок працівники відділу рекреації та туризму НПП «Північне Поділля» прокосили зарослі кропивою ділянки турмаршруту, прибрали сухе гілля з пішохідних стежин та навколо кам’яних валунів для безпечного доступу оглядачів, а також облагородили джерело, що щедро б’є прохолодною водицею у підніжжі гори Збараж.

ЛАСКАВО ПРОСИМО до мандрівок по мальовничих просторах і казкових букових лісостанах Національного природного парку «Північне Поділля»! Мільйонлітні мегаліти із дна архаїчного Сарматського моря чекають гостей.

23456

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест