Екологічно-мистецький захід «Свято Стрітення» від НПП «Північне Поділля»

16.02.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели з місцевими школярами духовно-мистецький захід «Свято Стрітення» у храмі Миколая Чернецького і 25 Новомучеників, що у селі Підгірці Бродівського району Львівської області.

 У заході взяв участь настоятель храму отець Тарас Дзьоба, який розповів дітям про значення свята Стрітення. Зокрема парох наголосив, що це торжество зустрічі людини з Богом, а також той момент, у який зустрілися Старий і Новий Заповіти, древній світ і християнство. У свою чергу, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли учням, що у народі свято Стрітення здавна символізує зустріч зими з весною. З цим святом пов’язано багато прикмет, за якими можна буде судити про хід цілого року. Для віруючих обов’язковим у цей день є похід до церкви за свічкою-оберегом, яка протягом року буде захищати будинок від блискавок, грому, вогню та за освяченою водою, яка володіє цілющими властивостями.

Потім учасники еко-мистецького заходу разом із працівниками відділу еколого-освітньої роботи натхненно працювали над оздобленням Стрітенських свічок в еко-стилі. Як прикраси, школярі використовували природні матеріали, а саме: гілочки ялинки, туї, ялівцю, самшиту та декоративні стрічки, нитки тощо. Захід дітям дуже сподобався, адже вони не лише поглибили власні знання про свято Стрітення, але й самостійно прикрасили Стрітенську свічку.

2345

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест