Екологічна акція «Збережи ялинку» у Бродівському педагогічному коледжі

20.12.2013 admin ЕкоосвітаНовини

Практичні заняття в педколеджі 6Щороку в Україні напередодні новорічних свят продають близько трьох мільйонів ялинок, а вирубують ще більше, оскільки не всі ялинки потрапляють у продажу. Відтак, вони залишаються покинутими посеред сміття на ялинкових базарах чи просто на вулицях.

А чи задумуємося ми над тим, скільки часу потрібно, щоб ялинка виросла висотою хоча б 1 метр? Тож, нагадаємо – 5-6 років. Тому використання живих дерев (ялинки чи сосни) для того, щоб вони просто прикрасили оселю впродовж  2 тижнів – нераціонально і не гуманно.

З метою привернення уваги підростаючого покоління до проблеми вирубування великої кількості ялинок, які стають прикрасами осель лише на період новорічних свят, а також щодо можливостей вторинного використання обгорткового матеріалу, працівниками еколого-освітнього та рекреаційного відділів Національного природного парку «Північне Поділля» була проведена екологічна акція «Збережи ялинку», разом із студентами 2 курсу Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича.

Під час акції студенти-педагоги виготовляли еко-ялинки із обгорток ласощів, якими їх цьогоріч щедро обдарував Святий Миколай, а також із цукерок, «дощику» та гілочок туї. В результаті, найкрасивішим творінням стала еко-ялинка, виготовлена із цукерок та новорічного «дощику».

Працівники парку, у переддень Нового року, закликали студентів не рубати живих ялинок, а як альтернативу – використати запропоновані ідеї для виготовлення еко-ялинок, або створювати лісові красуні із ялинкових гілок.

Практичні заняття в педколеджі 5 Практичні заняття в педколеджі 4 Практичні заняття в педколеджі 3 Практичні заняття в педколеджі 2 Практичні заняття в педколеджі 1

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест