Еко-захід для малюків «Дарунок золотої осені» 

24.10.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Для вихованців Золочівського дитячого навчального закладу №6 «Вербиченька», зокрема для малюків першої молодшої групи «Веселка», працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» та вихователь дитячої установи Надія Данькових провели еколого-пізнавальне заняття «Дарунок золотої осені».
Метою заходу було закріплення і розширення уявлення дітей зі змінами, що відбуваються в природі восени, кольорами осені, а також конкретизувати й узагальнити уявлення дітвори про характерні ознаки осені в живій і неживій природі, закріпити знання назв найбільш поширених листочків та фруктів, розвивати творчу уяву, естетичне сприймання навколишньої природи, акуратність, виховувати любов та інтерес до природного довкілля та бажання передавати красу природи у своїх роботах та у своїх ще досить маленьких серцях.
Під час заняття малюки дізналися багато про щедрість золотої осені, прослухали цікаву казочку, переглядаючи наочність, та мали нагоду ознайомитися із багатьма видами листочків і плодів. Також дітвора із задоволенням взяла участь у дидактичній грі «Впізнай фрукт», «Збери щедрий кошик» та грі-руханці «Який листочок?», у процесі якої малюки із завзяттям намагалися повторяти усі рухи, які показували еко-освітяни. Завершився захід розмальовуванням яблучок ватними паличками, яке малеча виконувала із превеликим інтересом.

22a33a45

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест