ЕКО-ЗАХІД ДЛЯ ДІТОК З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

21.06.2018 admin Новини

14 червня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели еколого-освітній захід «Юні друзі природи» для дітей Золочівського центру соціальної-реабілітації дітей-інвалідів, що у селі Білий Камінь, Золочівського району.
Еко-освітяни провели майстер-клас із оздоблення горщечків для саджанців чорнобривців, які дітки висаджували власноруч. Кожен учасник еко-заходу зумів проявити власні творчі здібності та самостійно створити композицію. Діти активно долучилися до такого майстер-класу та втілили свої фантазії у такий виріб. Як показала практика, у таких дітей дуже розвинуті творчі здібності, відтак вироби вийшли дуже оригінальними та красивими. Доглядаючи за квітами, діти долають замкненість, невпевненість в собі та просто радіють життю.
За роки тісної співпраці з центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів, еколого-освітяни НПП «Північне Поділля» провели ряд екологічно-пізнавальних та мистецьких заходів з єдиною метою, аби діти могли відчути себе частинкою природи та взяти участь у екологічних майстер-класах, які викликають у них неабияку цікавість. Під час проведення еко-заняття «Аромотерапія» вихованці закладу здійснювали розвиток дрібної моторики рук та насолоджувались природніми ароматами, окунаючи ручки у заздалегідь приготовану суміш трав та круп. Працюючи з природніми матеріалами, дитина відчуває себе часткою прекрасної природи, дбає про неї, а це, в свою чергу, має позитивний вплив на процес соціалізації та адаптації особливої дитини. Творчі завдання дають змогу учасникам еко-заходу відчувати свою спорідненість з природою, розуміння того, що у навколишньому світі все взаємопов’язане, а значить – заслуговує нашої відповідальності і цінування, адже це є необхідним для психофізичного здоров’я кожної людини.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест