ЕКО-СВЯТКУВАННЯ НОВОГО РОКУ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ (корисні поради)

25.12.2014 admin ЕкоосвітаНовини

 

  • ЯлинкаЯкими б не були чудовими живі ялинки, але ми усім пропонуємо альтернативу лісовій красуні та рекомендуємо вибратиекологічний варіант ялинки, зроблений своїми руками або ж креативні ялинки «хенд мейд», зроблені з підручних матеріалів. Унікальну ялинку можна зробити з речей, які є майже в кожному домі: папір, шматочки тканини, гірлянди, іграшки та інші матеріали.
    Якщо ви все ж не готові відмовитися від живого дерева і неймовірного запаху хвої у своїй домівці, оберіть деревця в горщиках та висадіть їх весною, або ж купуйте лише ті, що спеціально вирощені для продажі і які мають спеціальний код, за яким можна перевірити легальність походження.
  • Не використовуйте для прикрас пластикові іграшки. Екологічній ялинці будуть пасувати екологічні прикраси. Ялинку можна прикрасити іграшками, зробленими власноруч і таким чином корисно та цікаво провести час з вашою родиною. Для прикрас можна використати різні цукерки, печиво та природні матеріали: шишки, листя та багато чого іншого.
  • Для святкового застілля купуйте місцеві продукти у місцевих постачальників. Купуючи місцеві продукти, ви не лише підтримуєте вітчизняних виробників, але й економите ресурс, що затрачається на транспортування продуктів.
  • Купуючи товари, звертайте увагу на логотипи товару. Спеціальне екомаркування є гарантом якості продуктів та підтвердженням того, що процес виробництва був безпечним для довкілля і має відповідний сертифікат.
  • Обирайте LED – освітлення. На сьогоднішній день цей тип освітлення є одним з найбезпечніших як для природи так і для людини. Окрім того, не забувайте вимикати освітлення та електроприлади, коли ви ними не користуєтеся.
  • Чудовими екологічними подарунками можуть стати подарунки зроблені Вашими руками. Головне, щоб такий подарунок був практичним. Існує безліч майстер-класів, де ви можете навчитися виготовляти чудові подарунки власноруч із ресурсів, що вже маєте (ручна косметика, прикраси, елементи декору та ін.). Проявіть творчий підхід і здивуйте своїх рідних та близьких унікальними подарунками.
  • При купівлі товарів дерево-паперової промисловості звертайте увагу на логотип FSC й обов’язково зважуйте на те, що дуже велика кількість паперу витрачається для проведення святкувань (привітальні листівки, серветки, паперові рушники, пакувальний папір тощо).

Гарних всіх приготувань до свят!
Святкуйте без шкоди для природи.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест