ЕКО-ПРИКРАСИ З ВОВНИ – МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ БРОДІВСЬКОЇ ЗОШ №3

14.05.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів 4 класу Бродівської ЗОШ №3 Львівської області, екологічно-мистецький захід «Еко-прикраси для дорогої людини»  –майстер-клас з виготовлення еко-прикрас з вовни.

З натуральною вовною дуже приємно працювати, вона тепла, м’яка, різнобарвна. Не дивно, що вовна посіла чільне місце серед матеріалів для хобі. До речі, існує легенда про те, що перший валяний килим з’явився в Ноївому ковчегу. Вівці, що пливли в ньому, трималися купи, їх шерсть падала на підлогу і намокала, вони збивали її копитами. Коли ж всі покинули ковчег, то побачили, що на підлозі лежав красивий валяний килим.

Під час майстер-класу школярі виготовляли намиста для своїх матерів, адже в неділю, 13 травня, світова спільнота відзначала Міжнародний день Матері. Учні вправно виготовляли бусини в техніці мокрого валяння, що здійснюється за допомогою мильного розчину. Після чого бусини школярі населяли на атласну стрічку. Такою творчою роботою діти були дуже задоволенні, адже вони власноруч майстрували подарунок для своїх мам.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест