Еко-освітяни провели для школярів майстер-клас з виготовлення паперових квітів

02.03.2018 admin ЕкоосвітаНовини

Щороку на початку весни люди байдуже зривають мільйони ранньоквітучих рослин – первоцвітів. Більшість з них занесені до Червоної книги України. Якщо так продовжуватиметься й далі, то через певний час ми не зможемо милуватись красою первоцвітів, а наші нащадки будуть знати про про підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, сон великий та чорніючий, ясенець білий, цибулю ведмежу, горицвіт весняний лише з книг та розповідей тощо.

Саме з метою збереження первоцвітів, у перший календарний день весни еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для учнів молодших класів Звиженської неповної середньої школи, що у Львівській області, природоохоронний екологічний захід «Первоцвіти – краса, яка потребує захисту», а також майстер-клас із виготовленням весняних букетів із гофрованого паперу.

Під час заходу працівники НПП «Північне Поділля» ознайомили учнів з першими весняними квітами, розповіли про важливість і необхідність охорони та збереження природи, зокрема первоцвітів, а також навчили дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу з почуттям відповідального ставлення до природи.

Після цього еко-освітяни провели майстер-клас з виготовлення ранньоквітучих рослин. Для виготовлення квітів учні використовували гофрований папір, дерев’яні шпажки та декоративний скоч. В процесі роботи діти дізнались, як за допомогою таких простих предметів можна створити своїми руками альтернативу живим квітам. Адже виготовлені власноруч квіти довго радуватимуть людське око, бо ж символізують ніжні первоцвіти й водночас надію та життя.

З огляду на проблему збереження перших мальовничих паростків весни, еко-освітяни НПП «Північне Поділля» закликають мешканців краю не купувати первоцвіти та відмовлятися від букетів підсніжників, які вам дарують, та закликайте усіх своїх друзів не купувати весняні лісові квіти!

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест