Еко-освітяни НПП «Північне Поділля», з нагоди Міжнародного дня Землі, провели еко-захід для малечі

27.04.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Матінка-Земля. Це вираз ми не рідко чуємо в нашому повсякденному житті і використовуємо його в нашому спілкуванні. Що воно означає і що ми в нього вкладаємо, – буквально відображено в самому формулюванні і формі подібної фрази. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. Земля віддає нам себе цілком. Беззаперечно дарує свою любов. Земля – як любляча мати – живить, одягає і виховує своїх нетямущих дітей. Чим ми їй віддячуємо?

Вже здавна в різних країнах світу це питання набуло нагальну актуальність. Людство нарешті, звернувши увагу на свою позицію і роль в екосистемах нашої Землі, задумалося. Невже ми почали переростати чисто споживчий період свого власного розвитку? Надія є. З’явилися і прагнення.

Еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» також не залишилися осторонь і провели для дітвори дитячого навчального закладу №9 в м. Броди Львівської області екологічно-пізнавальне заняття «Посади свою квіточку». Захід було приурочено до Міжнародного дня Землі. Вихованцям садочку еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розповіли як люди  приєднуються до цієї міжнародної ініціативи і закликали всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем. Дошкільнята разом із своїми наставниками висадили на клумбі біля садочку квіти – гладіолуси. Окрім того дітвора посіяла чорнобривці, які згодом, сподіваємося, будуть радувати око перехожих та інших вихованців садочку.

аааааааааа

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест