Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні дитячого табору «Канікули з Богом»

12.07.2016 admin ЕкоосвітаНовини

1Минулого тижня фахівці з екологічної освіти Національного природного парку «Північне Поділля» організували та  провели екологічно-освітні заходи, приурочені до Дня працівника природо-заповідної справи, спільно із референтом Бюро УГКЦ з питань екології отцем Тарасом Дзьобою. Дійство відбулося у християнському релігійному таборі «Канікули з Богом – Витанія» при церкві Миколая Чарницького і 25-ти Новомучеників релігійної громади села Підгірці Бродівського району Львівської області.

Метою заходу було: формування знань у дітей про особливості роботи працівників природно-заповідної справи та їх внесок у збереження та охорону природи, а також інформувати школярів про розвиток заповідної справи на теренах України та Львівщини зокрема, прищеплення зацікавленості до професії та виховання в школярів любові до природи, прагненні берегти і примножувати її багатства.

У заходах взяли участь 12 школярів, їх духовний наставник отець Тарас Дзьоба, дівчата-аніматори та працівники НПП «Північне Поділля».

В перший день функціонування табору працівники відділу еколого-освітньої провели пізнавальну розповідь на тему: «НПП «Північне Поділля» –природоохоронна установа рідного краю». Також було продемонстровано дітям методи збору і зберігання гербарію тощо.

Другого дня учні мали нагоду послухати розповідь про екологів, про те, хто такі  природо-охоронці, та те як важливо у сучасному світі зберегти природне багатство для прийдешніх поколінь. В ході роботи учасники  табору подивилися фільм «Екологічні проблеми України».

Також еко-освітняни провели конкурс малюнка «Бережи природу, бо вона від Бога». За кращі роботи учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.

В третій день еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели для школярів майстер-клас із техніки торцювання. Дітвора на славу постаралася, за що отримала заохочувальні призи.

23456789

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест