Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» взяли участь в організації та проведенні дитячого табору «Канікули з Богом»

01.06.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Цього тижня фахівці відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля організували та провели низку екологічно-освітніх заходів у дитячому таборі «Канікули з Богом», приурочених до Всесвітнього дня навколишнього середовища. Заходи проводилися спільно з благодійним фондом “Карітас”-Броди  при церкві Воздвиження Чесного Животворящого Хреста у м. Броди Львівської області.

Кожен еко-день розпочинався спільною молитвою і проходив у духовно-екологічному форматі, бо головною метою наставників було проінформувати молодих людей про важливість бережливого ставлення до природного довкілля.

В перший день функціонування табору працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас із виготовлення еко-прикрас з валяної кольорової вовни. Юні дизайнери творили шедеври і самі робили оригінальні намиста в техніці мокрого валяння.

Другого дня дітвора мала нагоду послухати розповідь про екологів, про тих, хто такі  природоохоронці, та про те, як важливо у сучасному світі зберегти природне багатство для майбутніх поколінь. Крім того, еко-освітяни розповіли учасникам табору про мету створення та діяльність НПП «Північне Поідлля» й репрезентували кожному інформаційні буклети.

У третій день працівники природоохоронної установи, діти та їх наставники організували  «Арт-толоку».  Під час прибирання школярі були поділені на дві команди, головним завданням яких було назбирати якомога більше сміття. Крім того, діти закликали перехожих не смітити, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Четвертий еко-день був насичений цікавими інтелектуальними, розважальними та екологічними іграми, вікторинами, естафетами, розповідями на духовно-екологічну тематику тощо.

 

 

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест