Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» взяли участь в акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

06.12.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля», спільно з  ліцеїсти  Золочівського економічного ліцею, долучилися до участі в акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який світова спільнота відзначає 1 грудня.

Цей день став одним з найбільш визначних міжнародних днів здоров’я і дає можливість підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику.

В рамках заходу проведено флешмоб – роздача символічних червоних тематичних стрічок «ВІЛ/СНІД – це стосується кожного» – метою якого було: привернути увагу шкільної молоді та населення міста до проблеми ВІЛ/СНІДу,  сприяти порозумінню з ВІЛ-позитивними людьми, надати інформацію про елементарні правила безпеки та шляхи запобігання ВІЛ-інфекції, розвивати вміння приймати самостійні рішення у різних життєвих ситуаціях, наголосити, що СНІД – це проблема кожної людини зокрема і всього людства загалом.

Під час заходу, ліцеїсти брали активну участь в обговоренні на різних етапах бесіди, а саме – розглядали різноманітні ситуації щодо ризику зараження віл-інфекцією; дізналися про історію, ознаки, статистику хвороби; аналізували різницю між ВІЛ та СНІД; висловлювали свої поради, як уберегти себе від зараження ВІЛом. Окрім того було проведено соціологічне опитування-анкетування. Адже поінформованість кожного про шляхи зараження ВІЛ, пропаганда здорового способу життя є запорукою до подолання цього захворювання.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест