Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» сприяли у проведенні серед школярів Золочівщини екологічно-мистецького проекту «Еко-ялинка»

22.12.2015 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» долучилися до міжпредметного екологічно-мистецького проекту «Еко-ялинка», який відбувся за участі учнів 5-9 класів Золочівського НВК «Школи радості» – ДНЗ» у Львівській області, за сприянням вчителів Олени Сергіївни Троїцької та Лесі Володимирівни Заєць.

Метою проекту була доцільність виготовлення новорічних ялинок та прикрас з природніх матеріалів,як альтернативних до живих ялин, доведенні їх оригінальності та економічної вигідності. Виготовлені з природніх матеріалів ялинки є естетично привабливішими та економічно вигіднішими у порівнянні з живими деревами.

Завдання проекту полягало в обґрунтуванні актуальності дослідження, його перспективність та економічну вигідність; аналіз доступності матеріалів для виготовлення еко-ялинок та еко-новорічних прикрас; моделювання макетів еко-ялинок; підготовка необхідних природніх матеріалів для їх виготовлення; виготовлення (у групах) еко-ялинки та новорічних прикрас з природніх матеріалів; підготовка виставки та презентації оригінальних еко-ялинок та прикрас.

До речі, протягом багатьох років в освітній традиції домінує антропоцентрична, споживацька спрямованість навчання, яка формує у школярів певні уявлення про другорядність для суспільства основних закономірностей живої природи, звеличує сутність людини над іншими природними системами. Тому виникає нагальна потреба включення етичного, природозберігаючого, природовідтворювального компонента в усі процеси взаємодії людини з природним оточенням. Це можливо за умови формування у школярів еколого-орієнтованого сприйняття довкілля з врахуванням положень екології не лише у процесі вивчення шкільних курсів «Біологія», «Екологія», а й «Технології», «Мистецтво» та ін.

         На завершення заходу усім школярам працівники  парку вручили грамоти, буклети та подарунки, які презентували адміністрація НПП «Північне Поділля» .

1345678

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест