Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» розпочали цикл еко-занять для вихованців ДНЗ міста Броди «Дошкільнятко і довкілля»

11.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

2Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» провели еколого-освітній захід «Рослини рідного краю» з циклу еко-занять «Дошкільнятко і довкілля» на базі Дитячого навчального закладу №1 м. Броди Львівської області.

Метою заходу було сформувати в дітей  уявлення про різноманітність рослинного світу нашого краю, навчити розподіляти рослини на три групи: дерева, кущі, трави, вчити визначати плоди дерев, розкрити цінності рослини для людини та виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю.

Захід розпочався із розповіді дошкільнятам про рослини нашого краю, як вони поділяються, про цінність кожної квіточки чи деревця для людей, які плоди вони нам дають. В процесі заходу дітям було продемонстровано фото рослин, які зростають на наших теренах. Також під час проведення еко-заходу, вихованці садочку виготовляли квіти – крокуси з гофрованого паперу. Діти були задоволенні отриманим результатом своєї праці. Квіти з паперу – це оригінальний подарунок, який запам’ятається надовго. До речі, таке еко-заняття розвиває художній смак, уяву, малу моторику рук, старанність, акуратність тощо.

13456789
10
11

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест