Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели захід «Творимо красу природи» для неповносправних дітей

05.07.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно, еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» вже в котре відвідали центр реабілітації дітей інвалідів у місті Броди, де провели з вихованцями закладу інтегрований урок з екології та образотворчого мистецтва «Творимо красу природи».

Одним із видів арт-терапії є кольоротерапія, заснована на дії кольору на нервову систему дитини. Існує два напрямки кольоротерапії: безпосередній вплив на мозок людини та створення необхідного кольорово-лікувального середовища.

Колір пов’язаний із матеріальним через емоції. Кольоротерапія — це мова, що випливає з установленого ще античними вченими зв’язку між кольором, фарбою й емоціями, а також з відношення між почуттям і кольором.

Відтак, під час інтегрованого уроку з екології працівники парку, разом з малечею, малювали свої шедеври долоньками. Еко-освітяни розмальовували вихованцям долоньки акварельними фарбами, а ті ставили свої відбитки на аркуші паперу, в результаті отримали цікаві розмаїті відбитки.

Здавалось би заняття – просте, однак воно позитивно впливає на творчий розвиток дитини, розвиває уяву та дрібну моторику рук. Також малювання долоньками викликає певні емоції у дітей та виражати особливі почуття.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест