Працівники НПП «Північне Поділля» провели захід для школярів-початківців  на тему «Піклування про птахів взимку»

28.01.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Важко пташкам вижити в взимку. У мороз і заметіль птахи замовкають та ховаються у затишні місця. Довгу зимову ніч пташки проводять по-різному:  ворони і галки ночують невеликими зграями у парках, садах, на деревах. Дятли, повзики, синиці-гаїчки ховаються у дуплах, горобці і синиці великі – під дахами, на горищах, біля опалювальних труб. За статистикою, при затяжній зимі з кожних 10 синиць виживає одна. Тому потрібно регулярно підгодовувати птахів насінням соняшнику та гарбуза, крихтами білого хліба, а також пшоном. Синички залюбки поїдають шматочки несоленого сала, маргарин і м’ясо.

Якщо поповнювати запаси у годівниці регулярно, птахи оселяться поблизу і влітку, очищатимуть навколишні дерева від шкідників.

З огляду на вищесказане, 27 січня  працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля»  організовали та провели екологічно-освітній захід для учнів Бродівської школи №1 на тему «Піклування про птахів взимку».

Метою заходу було: розширити і закріпити знання учнів про птахів, їхню поведінку і спосіб життя, про роль і місце у природі, про значення у житті людини; поглибити знання учнів-початківців про зимуючих птахів нашої місцевості, про взаємостосунки між ними та навколишнім середовищем, а також розвивати зацікавленість, спостережливість, дбайливе ставлення до пернатих друзів.

Захід розпочався із розповіді про зимуючих птахів, їхню поведінку і спосіб життя взимку. Під час заходу школярі  взяли участь у вікторині «Птахи». Також  еко-освітяни провели майстер-клас з виготовлення птахів із кольорового картону.

 На завершення заходу еко-освітяни зачитали дітям цікаві факти із життя птахів і роздали дітворі інформаційні буклети про екологічно-освітню діяльність парку.

123

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест