Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели захід для школярів «Навчимось раціонально використовувати папір»

30.10.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Нещодавно працівники відділу еколого-освітньої роботи  Національного природного парку «Північне Поділля» організували та провели для школярів-початківців Бродівської середньої школи №3 екологічно-освітній захід «Навчимося раціонально використовувати папір», приурочений  до Міжнародного дня без паперу.

Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» продемонстрували школярам відеоролик про те, як раціонально використовувати папір, щоб зберегти мальовничі лісостани. Адже, здаючи макулатуру, ми сприяємо переробці використаного паперу й таким чином зберігаємо деревину, яка використовується у целюлозно-паперовій промисловості .

До речі, щорічно кожен четвертий четвер жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день без паперу. Компанії і люди по всьому світу діляться досвідом про те, які дії і технології допомагають скорочувати зайві витрати паперу в роботі, бізнесі та на виробництві. Девіз Міжнародного дня без паперу – «Навчимося використовувати папір раціонально!». Ця Міжнародна акція закликає використовувати безпаперові технології протягом усього року. У цей день можна дізнатися про максимальну кількість прикладів, рекомендацій і цікавих фактів про нераціональні витрати паперу, а також розповісти про свій внесок у так званий «безпаперовий рух».

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест