Еко-освітяни НПП «північне Поділля» провели з малюками міста Броди заняття з назвою «Хенд-мейд годівнички»

02.02.2017 admin ЕкоосвітаНовини

1Нещодавно еко-освітяни Національного природного парку «Північне Поділля» провели для малюків дитячого садочка міста Броди, що у Львівській області заняття, які назвали «Хенд-мейд годівнички».

Метою заходу було сприяти засвоєнню знань про птахів нашої місцевості, зимуючих птахів та підгодівлю їх зимою, а також розвинути пізнавальні здібності дітей, концентруючи увагу та пам’ять вихованців, виховати пізнавальну активність, дбайливе ставлення до природи рідного краю, а саме тваринного світу (птахів).

Під час такого еко-пізнавального заняття діти довідалися багато цікавого про птахів рідного краю. Потім еко-освітяни провели майстер клас з виготовлення годівничок для птахів. Виготовляли вихованці садочку годівнички з картонних циліндрів, шишок, а також створювали своєрідні «пряники» для пернатих друзів. Останній названий виріб діти виготовляли таким чином: вирізали з картону «пряники» у вигляді місяця, зірочки і будиночка, змащували їх клеєм, виготовленим з борошна, і посипали на клей кормом для птахів. Після заняття дітвора радо вийшла у двір закладу й на деревах розвісили свої витвори, чекаючи пернатих друзів.

До речі, в НПП «Північне Поділля» продовжується природоохоронна акція «Оригінальна годівничка». Усі бажаючі ще можуть взяти у ній участь, зокрема й у її конкурсах. З умовами можна ознайомитися на офіційному сайті установи в розділі «Анонси подій».

34
75

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест