Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з виготовлення  Спасівського букета

18.08.2017 admin ЕкоосвітаНовини

Напередодні великого християнського свята Приоброження Господнього, що відзначається 19 серпня, еко-освітяни Національного природнього парку  «Північне Поділля» провели для малечі дитячих садочків №1 та №6 м. Броди Львівської області екологічно-мистецький захід «Прийшов Спас грушки обтряс» – майстер-клас з виготовлення Спасівського букета.

Яблучний спас, або Преображення Господнє, щорічно святкують всі християни східного обряду і традиційно в цей день йдуть в церкву на святкові молебні. Зі святом пов’язано дуже багато різних традицій.

До цього святкового дня еко-освітяни НПП «Північне Поділля» виготовляли з малюками букети з фруктів, використовуючи яблука, груші,сливки, персики, виноград та сухоцвіти.  Діти, збираючи букет, насаджували фрукти на велику шпажку для шашлику. Збирали, дотримуючись техніку спіралі – спочатку самий великий фрукт і по спіралі збирали менші за розміром. Квітками доповнили вигляд букета та обгорнули готовий виріб гофрованим папером. Вихованці садочку з радістю складали  композиції, адже 19 серпня вони дружно понесуть фрукти в храм для освячення.

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест