Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з виготовлення предметів із вторинної сировини

05.04.2016 admin ЕкоосвітаНовини

24 квітня працівниками відділу еколого-освітньої роботи Національного природного парку «Північне Поділля» було організовано та проведено майстер-клас «Друге життя вторинної сировини» для студентів Бродівського педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича, що у Львівській області.

Метою заходу було привернути увагу студентської молоді до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості навколишнього природного середовища, підвищити рівень екологічної свідомості студентів, надати інформацію про використання вторинної сировини, навчити виготовляти предмети побуту із вторинної сировини.

Майстер-клас розпочався із пізнавальної та актуальної бесіди про проблему сьогодення – сміття. Зокрема еко-освітяни НПП «Північне Поділля» наголосили на значному засміченні території Бродівського району та підкреслили, що ця проблема не є локальною, а – глобальною. Після розповіді, еко-наставники запропонували студентам взяти участь у майстер-класі з виготовлення предметів із відходів. Їм було запропоновано змайструвати декілька варіантів виробів, а саме: з газетних трубочок, пластику, сірникових коробок, консервних банок і залишків тканини. Молодь із завзяттям виготовляла органайзери із консервних банок, підставки під горнятка із газетних трубочок та коробочки для зберігання різноманітних дрібних речей із пластику та упаковок з-під сірників.

Закономірно, що  перетворити все сміття на творчі об’єкти неможливо. Проте, студенти та еко-освітяни закликають кожного замислитись над необхідністю належної переробки побутових відходів. Адже, коли кожен усвідомить власну відповідальність за екологічну ситуацію в країні – хижацьке забруднення природи зменшиться бодай на трішки.

14567891011

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест