Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели майстер-клас з виготовлення картин з паперових метеликів для дітей-інвалідів м. Броди

30.03.2016 admin ЕкоосвітаНовини

4Ще мільйони років тому люди прикрашали свої печери настінними малюнками. З розвитком людства малюнки змінювалися – з’явилися картини на папері, полотні тощо. Сьогодні у кожному помешканні ми можемо бачити красиві декоративні картини із зображенням живої природи. Продовжуючи традиції картинотворення, працівники відділу еколого-освітної роботи Національного природного парку «Північне Поділля» з вихованцями Центру реабілітації дітей-інвалідів міста Броди, що у Львівській області, власноруч виготовили незвичайні картини з паперових метеликів.

Метою заходу було: розвивати у дітей естетичні смаки в царині мистецтва та почуття форми і ритму; спонукати їх до творчої активності, набуття комунікативних навичок та бережливого ставлення до природного довкілля.

Під час заняття діти довідалися багато цікавого про лускокрилих, взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперових картин, для яких вирізали трафарети цих благородних комах. Спочатку діти виконували вправи на чернетках, а потім – створювали красиві образи метеликів із квадратиків кольорового паперу, наклеювали їх на картину лише серединками, піднімаючи крильця. Також еко-освітяни навчали дітей виготовленню прекрасних картин з цих комах. Діти із завзяттям виконували поставленні перед ними завдання, реалізовуючи свої фантазії.

23561

Comments are currently closed.


Розробка та супровід: Квест